Spoznajte nás

Stavebná firma s dlhoročnou históriou

Naša stavebná firma už viac ako 30 rokov poskytuje rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier, rekonštrukcie domov a bytov a komplexné stavebné služby od úpravy exteréru po elektroinštalačne práce.

Naša spoločnosť pôsobí v meste Čadca. Naše služby však poskytujeme v rámci celého územia Slovenska. Preto máme spokojných zákazníkov aj v týchto mestách: Žilina, Martin, Bratislava, Považská Bystrica…

Bnefity

Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu

bezplatne-obhliadky

Bezplatné obhliadky

Pred začatím projektu vám pripravíme cenovú ponunuku na základe bezplatnej obhliadky. Všetko precízne odmieriame a vypočítame množstvo práce a materiálu.

bezbarierova-uprava-kupelni

Bezbariérová úprava kúpeľní

Našou špecializáciou je bezbariérová úprava kúpeľní a bytových jadier. Pomôžeme vám pri vypracovaní projektu a pri podaní žiadosti o štátny príspevok.

nova-kupelna-do-5-dni

Nová kúpeľňa do 5 dní

Štandardný čas rekonštrukcie kúpeľne našej spoločnosti trvá 5 pravoných dní. Na piaty deň odovzdávame kľuče naším spokojným zákazníkom.

kvalifikovany-personal

Kvalifikovaný personál

Pre každú stavebnú činnosť máme vyškoleného profesionála v obore o čom svedčí aj kvalita naše odvedenej práce a množstvo spokojných zákazníkov.

Konateľ spoločnosti

Milan Hajduk

“Pomáhať ľudom premeniť ich sny o novom a krajšom bývaní je našou vášňou. Spoľahlivosť a precíznosť zase našou výsadou.”

Milan Hajduk
Kontaktujte nás

Máte záujem o cenovú ponuku a bezplatnú obhliadku vášho domu alebo bytu?